Тротуарна плитка: бруківка

Якщо ви хочете дізнатися більше про тротуарну бруківку 200х100х60 мм, ознайомитися з технічними характеристиками матеріалу, то ласкаво просимо на наш сайт. Ми постачаємо бруківку власного виробництва на вигідних умовах, надаємо гарні знижки постійним клієнтам.

Технології виготовлення бруківки

Недорого купити бруківку від виробника добре продумане та оптимальне рішення, яке дозволить вам заощадити гроші, отримати довговічну продукцію. Наша компанія реалізує вібролиту та вібропресовану тротуарну плитку, співпрацює з індивідуальними підприємцями, корпоративними клієнтами та фізичними особами.

 Бруківка

Перед замовленням ознайомтеся з перевагами та особливостями, які характеризують технології вібропресування та вібролитва. Метод вібропресування передбачає такі операції:

  • завантаження бетонного розчину в спеціальну форму - матрицю, що розташовується на столі, що вібрує;
  • ущільнення бетонного складу відбувається за рахунок пуансону, який чинить тиск на заготівлю;
  • сформовані вироби приймають необхідні розміри і набувають достатньої щільності;
  • коли бетон приймає необхідну міцність, фахівці приступають до розпалювання (розформування);
  • готову тротуарну плитку працівники відправляють на спеціальних піддонах до камер витримки.

На тротуарну бруківку 200х100х60 ціна за м2 буде значно вищою, якщо вироби отримані з використанням технології вібропресування відповідно до всіх правил. Виробництво такої бруківки добре налагоджене, дозволяє виготовляти плитку у великих промислових обсягах. Вібропресована бруківка вважається ідеальним варіантом облаштування тротуару.

Особливості тротуарної плитки

Які переваги має вібропресована бруківка? До її переваг відносять:

  • естетичну привабливість;
  • морозостійкі властивості;
  • високу механічну міцність;
  • надійність експлуатації.

Вироби витримують приблизно 200 - 250 циклів заморожування та подальшого відтавання. Бруківка не втрачає первинної форми і зберігає гарний вигляд.

Відвідувачі нашого сайту можуть купити тротуарну плитку від виробника , виготовлену за допомогою технології вібролиття на передовому та високотехнологічному обладнанні. Виробництво здійснюється вручну, випускаються невеликі обсяги продукції. Щодо розцінок на вібролиту тротуарну плитку, то вона має нижчу вартість порівняно з вібропресованими виробами.

Вібролита плитка має великий номенклатурний ряд виробів, відрізняється гладкою та рівною поверхнею. Це полегшує її чищення від снігу та бруду. Таке покриття відповідає потребам пішоходів та автотранспортних засобів, відмінно справляється із серйозними експлуатаційними та фізичними навантаженнями.

Наверх