Як обрати автономну каналізацію для приватного будинку??

Автономна каналізація для приватного будинку рішення досить індивідуальне, тому спочатку розгляньте основні критерії вибору очисної системи.

  1. Будинок: постійного/тимчасового проживання. Деякі види локальних очисних споруд не допускають тривалих застоїв.
  2. Земельна ділянка: розміри, геологія, рівень підземних вод, склад ґрунту. Наприклад, септик для приватного будинку із підземним полем фільтрації не пристосований для ділянок з малою площею, для високого рівня ґрунтових вод заборонено застосовувати септики з фільтраційною криницею.
  3. Добова норма викиду стоків. Технічні характеристики та потужність автономної каналізації безпосередньо залежать від кількості користувачів.
  4. Фінансові можливості. З урахуванням критеріїв, перерахованих вище, при виборі очисного обладнання, рекомендується брати до уваги не лише вартість станції очищення стічних вод, а й враховувати подальші витрати (виклик асенізатора, ремонтопридатність, гарантійний термін).


Септик для приватного будинку краще обрати звернувшись до інноваційої технології у вигляді автономної біологічної каналізації очищення стічних вод, завдяки якій показник очищення досягає 98% (показник для септику 85-95%). Очищену воду можна безпечно зливати у водойми, ґрунт і використовувати повторно в технічних цілях. Сучасні каналізаційні пристрої безпечні не лише з екологічного погляду, але й законі. Такі каналізації дозволяють повністю нейтралізувати неприємний запах і не вимагають викачування. Також, звертаючи увагу на вибір матеріалів для корпусу, можна вирішити проблему з висотою підземних вод і типом грунту.

автономна каналізація


Модельний ряд автономних каналізацій розрахований на обслуговування від 8 до 500 і більше користувачів.
Взимку автономні каналізаційні станції глибокого біологічного очищення можна консервувати, достатньо заповнити стінки обладнання водою, якщо ви плануєте залишити свій заміський будинок до настання тепла.
Сучасне обладнання може здатися високовитратним, але з урахуванням ефективності його роботи, в середньому автономна каналізація для приватного будинку окупиться через 20 років. Тому необхідно звертати увагу на гарантійні зобов'язання компанії та сертифікати які підтверджують якість обладнання.
Роблячи вибір між вигрібною ямою, септиками з фільтраційними колодязями, полями фільтрації, інфільтратом, біофільтром або станцією глибокого біологічного очищення стічних вод варто звернутися за консультацією до кваліфікованих фахівців, адже помилки, які можна припустити на етапі проектування та монтажу можуть призвести до негативних наслідків.

Наверх