Правила вибору шафи купе

Шафу-купе сьогодні можна побачити у кожній домівці. Хтось вже насолоджується практичністю шафи, а хтось лише мріє про неї. Відвідавши сайт «Меблі Сіті» можна ознайомитись з асортиментом шаф-купе, які пропонують сучасні виробники та підібрати для себе найбільш відповідний варіант.

шафи купе

 

Призначення шафи

Шафа-купе призначена для зберігання найрізноманітніших речей. Вона підійде для зберігання дитячих речей, постільної білизни для гостей, одягу, сезонних речей тощо. Для оптимального використання шафи слід серйозно підійти до її вибору, взявши до уваги усі свої потреби.
Сучасні шафи-купе відрізняються своїми різновидами:

  • цілісна конструкція;
  • частково вбудована;
  • вбудована.

Перевагою цілісної конструкції є можливість її розбору. Шафа може мати пряму, кутову або приставну форму.
Частково вбудовані шафи мають не всі елементи конструкції, наприклад, може бути відсутня стінка або ж стеля. Наприклад, якщо шафу встановлюють у нішу, бокові стінки подібних конструкцій відсутні.
Вбудовані шафи найчастіше встановлюють у невеликих приміщеннях, намагаючись економно використати кожний сантиметр вільного простору.
Одним з основних елементів шафи є її фасад. Саме завдяки йому інтер’єр можна оформити в унікальному стилі, підкреслюючи індивідуальність смаку господарів.

Основні правила вибору шафи-купе

Сучасні дизайнери рекомендують вибирати шафу, взявши до уваги наступні моменти. З часом кількість людей у квартирі збільшується, тому речі нових мешканців потрібно десь складати. Велика шафа допоможе якісно сортувати речі.

шафи купе


Підбираючи шафу, слід добре подумати про її наповнення. Грамотний підхід допоможе якісно й економно використати весь простір.
Окрім матеріалів, з яких виготовлена шафа, важливим елементом є механізм, що відповідає за відкриття/закриття дверей. Зазвичай цей механізм являє собою монорейку, по якій рухаються двері. Монорейка становить собою конструкцію, яка унеможливлює потрапляння у середину пилу, тому вона вважається надійною.
Краще зупинити свій вибір на конструкції з профілем з алюмінієвою системою. Вона виглядає набагато стильніше металевої, але й коштуватиме більше.
Варто звернути увагу на ширину дверцят. Найкраще, щоб ширина кожної стулки не перевищувала однометрової довжини. Це допоможе вільно пересувати дверцята, й вони не будуть здаватися громіздкими.
У «Mebli CITY» представлені шафи-купе, які мають сертифікати якості. Магазин співпрацює тільки з надійними виробниками, які підтвердили якість своєї продукції часом. На сайті можна скористатися фільтрами для вибору ідеальної шафи-купе для свого помешкання у залежності від власних потреб, або ж звернутися до консультантів, які допоможуть підібрати максимально відповідний варіант шафи саме під Ваші потреби. Шафи-купе представлені у різних стильових рішеннях.

Наверх